Akú používate svetelnú alebo zvukovú techniku? 

Za moje pôsobenie v DJ-ingu som prešiel rôznou technikou, preto sa snažím obnovovať zvukovú a svetelnú techniku každý rok.
 
Myslím, že je veľmi dôležité, aby klienti boli maximálne spokojní s mojími dj službami. V súčastnosti používam reproduktory od známej značky Yamaha, basový reproduktor používam od známej značky Alto. DDJ konzolu používam Pioneer 1000 a ktomu mám licencovaný softwér Virtual DJ. K tomu je potrebné mať kvalitné bezdrôtové mikrofóny. 
 
Tiež je dôležité obmieňať  svetelnú techniku. Preto požívam kvalitné značky: Stairville, showtec. 
 

Kedy je potrebné rezervovať DJa?

Čím skôr tým lepšie. Treba chápať, že termíny sa veľmi rýchlo míňajú. Ak chcte konrétneho DJa, netreba sa báť a treba ho čím skôr osloviť. Môže sa stať, že Váš termín bude rezervovaný niekym iným a pritom iné termíny môžem mať voľné. Netreba sa báť cenovej ponuky, každá akcia je výnimočná a preto pristupujem ku každému indivuduálne.
 

Je potrebné uhradiť zálohu?

Určite áno. Ak uhradíte zálohu a zrušíte termín pred akciou, je dôsť pravdepodobné že inú akciu už nezískam, keďže som rezervovaný práve pre Vás. Preto z takého dôvodu je záloha nevratná. 
 

Je potrebné osobné stretnutie?

Áno. Snažím sa s klientmi stretávať dva krát. Stane sa, že na stretnutie musím cestovať, ale to nie je pre mňa problém. Vždy je to o dohode.