Balík DJ & Foto

10.06.2019 17:55

 

Balík DJ & Foto 
V tomto balíku máte fotenie celého dňa, od ranných príprav cez obliekanie, kozmetičku, odobierku, svadobný obrad, rozbíjanie taniera, svadobná zábava, svadobné hry, začepčenie a po polnočná zábava. V cene balíka je nafotených 400 - 800 fotiek, upravených na na USB v darčekovej krabičke + 15 fotiek vyvolaných (vo formáte 10x15). K tomu DJ, nasvietenie interiéru, zábavné hry, ozvučenie, osvetlenie tanečeného parketu, dymostroj, bublifuk.
 
Ponuka k balíku:
- foto kniha
- fotokútik (fotostena - biela, čierna farba) s nasvietením, rekvizity, fotoaparát INSTAX (fotky na počkanie) 
 
 
    
V cene tohto balíčka máte navyše fotenie a točenie celého dňa, od ranných príprav cez obliekanie, kozmetičku, odobierku, svadobný obrad, rozbíjanie taniera, svadobná zábava, svadobné hry, začepčenie a po polnočná zábava. V cene balíka je nafotených 400 - 800 fotiek, upravených na DVD s podtlačou + 20 fotiek vyvolaných. K tomu krátky 20 min. videoklip. K tomu DJ, nasvietenie interiéru, zábavné hry, ozvučenie, osvetlenie tanečeného parketu, dymostroj, bublifuk v jedinečnej cene 600 €
Ak by ste malí záujem o foto knihu cena je zvlášť závisí od veľkosti knihy a počtu strán. Bližšie informácie pri osobnom stretnutí.